Description
| Brand | HP |
| Model Name | Elitebook 840 G3 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Special Feature | Portable, Thin |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 520 |
| CPU Speed | 2.4 GHz |






Reviews
There are no reviews yet.