Description
Brand New Condition(Renewed) Product with Warranty..
This product has been professionally inspected and tested to be fully functional by the Sellers.
– This product is in “Excellent condition”. The screen and body show no signs of cosmetic damage visible from 30 centimeters away.
| Brand | Dell |
| Series | Dell Latitude |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 – 8th genration |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Intel Integrated Graphics, Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel |
| CPU Speed | 2.5 GHz |






Reviews
There are no reviews yet.